PCP Budowa

Pianobetony

PIANOBETONY - lekkie betony o doskonałych parametrach izolacyjności cieplnej i akustycznej. Dzięki swojej płynnej konsystencji gwarantują dobre wypełnienie przestrzeni wokół rur i innych instalacji izolując i chroniąc je przed uszkodzeniami, a także łatwo otulają różnego rodzaju lary, słupy i schody. Pozwala to uniknąć uciążliwego układania i docinania tradycyjnych materiałów termoizolacyjnych, oraz związanych z tym niedokładności montażu.

ZASTOSOWANIE:

to niekonstrukcyjny produkt wyrównawczo-izolacyjny przeznaczony do zastosowań w budynkach mieszkalnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej jako:

  • Wyrównawcza warstwa termoizolacyjna pod podkłady podłogowe,
  • Warstwa termoizolacyjna tarasów, balkonów,
  • Warstwa wypełniająco-izolacyjna do stosowania podczas rekonstrukcji i remontów (np. drewniane konstrukcje stropów)

Zastosowany jako warstwa wyrównawcza pod podkład podłogowy:

  • powoduje oszczędność energii poprzez eliminacje strat ciepła,
  • eliminuje ryzyko klawiszowania pod warstwą jastrychu (np. jak w przypadku stosowania płyt styropianowych),
  • pozwala na dokładne wyrównanie podłoża i w konsekwencji na niższe zużycie o ok. 15-20% materiału jastrychowego,
  • doskonale otula wszelkiego rodzaju instalacje jednocześnie chroniąc je przed stratami ciepła i uszkodzeniami mechanicznymi,
  • zastosowany w miejsce chudego betonu poprawia izolacyjność podłóg i posadzek na gruncie powodując oszczędność energii.

Niska gęstość umożliwia zastosowanie pianobetonów jako warstwę wyrównawczo-termoizolacyjną na stropach drewnianych, stropodachach itp. co prowadzi do skrócenia czasu budowy i znacznego ograniczenia kosztów robocizny, a także braku konieczności magazynowania materiałów i porządku na placu budowy.Referencje

Wiesław Zacharski - właściciel firmy budowlanej

PCP Budowa jest firmą uczciwą, dokładną, efektywną, z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiada wykwalifikowaną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki niezbędny do realizacji powierzanych zadań.

Rekomendowana firma wykonuje swoją pracę stosując innowacyjne technologie oraz sprzęt, co znacznie podnosi standard, estetykę oraz jakość posadzek.

Mateusz Szymański - współwłaściciel firmy projektowej DiG

Polecając usługi firmy PCP Budowa, mamy pewność, że zostaną one wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, naszą wizją i wyznaczonych harmonogramem terminach.

Firma charakteryzuje się rzetelnością, dobrą organizacją pracy, doświadczeniem oraz czystością wykonania posadzek.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani efektem końcowym wykonanych prac i polecamy tę firmę każdemu, kto ceni jakość oraz uczciwość.

Wyniki dotychczasowej współpracy upoważniają nas do wystawienia wysokiej oceny za całokształt wykonanych prac.

Więcej

Login form