PCP Budowa

Referencje

PCP Budowa

Więcej

PCP Budowa zdobywa tytuł

Najlepsi 2020

wśród Firm Budowlanych w Tczewie

Ponownie PCP Budowa zdobywa tytuł

Najlepsi 2019

wśród Firm Budowlanych w Gdańsku

AquaStandoor

"PCP Budowa Paweł Czapski-Pruszak", 83-110 Tczew, ul. Leona Wyczółkowskiego 32, numer NIP 593 255 90 10, REGON 221931517 w dniu 7.12.2018 wykonała w hali naszej firmy 103,5m2 wylewki anhydrytowej. Prace zostały przeprowadzone sprawnie, szybko i czysto. Wylewka używana jest w hali magazynowej i doskonale się sprawdza. Zdecydowanie możemy polecić tego wykonawcę.

Eurostyl - Brama żuław

Mamy przyjemność zarekomendowania firmy PCP Budowa z siedzibą w Tczewie przy ul. Wyczółkowskiego 32, która była odpowiedzialna za wykonanie ponad 8000 m2 posadzek cementowych na inwestycji Brama Żuław w Pruszczu Gdańskim.

Czytaj więcej

Stal Complex

Firma budowlana „PCP Budowa” mieszcząca się w Tczewie przy ul. Wyczółkowskiego 32, była wykonawcą ponad 2000 m2 posadzek cementowych na inwestycjach w Gdyni przy ul. Śmidowicza.

Firma „PCP Budowa” okazała się bardzo solidna i godna zaufania. Rozmowy z właścicielem Pawłem Czapskim-Pruszakiem były bardzo rzeczowe i pozwalały szybko dokonać wszelkich ustaleń.

Czytaj więcej

Dekpol - Hotel Almond

Niniejszym potwierdzam, ze firma PCP Budowa z siedzibą w Tczewie ul. Wyczółkowskiego 32, w 2015 roku wykonała podkład podłogowy w technologii płynnej wylewki na bazie spoiwa anhydrytowego Agilia Sols A w Gdańsku przy ul. Toruńskiej na obiekcie Hotel Almond.

Czytaj więcej

Grzegorz Broniszewski

Niniejszym potwierdzamy, że firma PCP Budowa, z siedzibą w Tczewie ul. Wyczółkowskiego 32, w 2016 roku wykonała podkład podłogowy w technologii płynnej wylewki na bazie spoiwa anhydrytowego Agilia Sols A oraz posadzki cementowe z betonu półsuchego na inwestycji „Rezydencja w Warszynie na Kaszubach”

Czytaj więcej

Atlant

Firma PCP Budowa, której właścicielem jest Paweł Czapski-Pruszak, zajmuje się wykonywaniem posadzek.

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Pana Pawła, jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do wykonywania kompleksowych usług posadzkarskich.

Czytaj więcej

SPS Constructions

Niniejszym Listem Referencyjnym w imieniu SPS Construction Spółka z o.o. potwierdzam współpracę z firmą PCP Budowa z siedzibą w Tczewie przy ul. Wyczółkowskiego 32, przy realizacji 8000 m2 posadzek cementowych na inwestycji „Aura Gdańsk”.

Czytaj więcej

Artur Czupa

Niniejszym udzielam referencji firmie Pana Pawła Czapskiego – Pruszaka w związku z realizacją w terminie 08.12.2017 r. robót związanych z wykonaniem posadzki cementowej dla mojej inwestycji w miejscowości Malbork 180 m2.

Czytaj więcej

Krystyna Westwalewicz

Oświadczam, że firma PCP BUDOWA Paweł Czapski – Pruszak dnia 16.11.2017 r. wykonała posadzkę anhydrytową na powierzchni 66 m2.

Czytaj więcej

Login form