PCP Budowa

Subkowy - domek jednorodzinny

Na inwestycji w miejscowości Subkowy wykonaliśmy posadzki cementowe oraz wylewki anhydrytowe w domku jednorodzinnym o metrażu 350m2.
Na powierzchni 160m2 znajduje się ogrzewanie podłogowe, więc Inwestor zdecydował się na idealny podkład podłogowy o dwukrotnie wyższym współczynniku przewodności cieplnej - wylewkę anhydrytową Agilia Sols A. Na pozostałej powierzchni wykonaliśmy posadzkę cementową z betonu półsuchego.

W ramach przygotowania podłoża sprawdziliśmy wcześniej wykonane instalacje oraz zajęliśmy się przyklejeniem obwodowych taśm dylatacyjnychGdańsk Borkowo - domek jednorodzinny

Jako autoryzowany wykonawca zaaplikowaliśmy wylewkę anhydrytową Agilia Sols A na inwestycji w Borkowie - wciąż rozwijającej się dzielnicy Gdańska.
Realizacja wykonania posadzki w domku jednorodzinnym o powierzchni 240m2 przebiegła sprawnie, ogrzewanie podłogowe zostało bardzo dobrze przygotowane, dzięki temu całość prac wykonaliśmy w kilka godzin.

  W ramach prac przygotowawczych oraz posadzkarskich wykonano:
 • - przygotowanie oraz aplikacja posadzki anhydrytowej
 • - szlifowanie warstwy wierzchniejTczew - renowacja starej kamienicy - siedziba firmy Gral

Wykonaliśmy wylewkę anhydrytową Agilia Sols A w kamienicy w Tczewie.
Inwestycja była wymagająca, posadzkę zaaplikowaliśmy na metrażu 90m2, w siedzibie firmy Gral - usługi dekarskie, biuro projektowe.
Wylewka anhydrytowa z pewnością zaspokoi potrzeby klienta, dzięki dwukrotnie większemu współczynnikowi przewodności cieplnej, rozpoczęciu dalszych prac budowlanych po 4 dniach, dwuletniej gwarancji.

  W ramach prac przygotowawczych oraz posadzkarskich wykonano:
 • - przygotowanie oraz aplikacja posadzki anhydrytowej
 • - szlifowanie warstwy wierzchniejGóry - domek jednorodzinny

Wykonaliśmy posadzkę cementową w miejscowości Góry (woj. warmińsko-mazurskie) w domku jednorodzinnym o metrażu 70m2.
Inwestycja była wymagająca, bo zawierała kilka pomieszczeń o małym metrażu, jednak stanęliśmy na wysokości zadania i możemy pochwalić się wykonaniem idealnie gładkiej posadzki.

  Realizacja dotyczyła wykonania posadzki cementowej (mixokret), ale także przygotowania podłoża, czyli:
 • - stabilizacja podłoża
 • - wykonanie izolacji termicznej
 • - wykonanie izolacji przeciwwilgociowejSuchacz - domek jednorodzinny

Mieliśmy okazję wykonać posadzkę z betonu półsuchego w miejscowości Suchacz w pasie nadmorskim (woj. warmińsko-mazurskie).
Częściowo w domku znajduje się ogrzewanie podłogowe, metraż inwestycji to 190m2.
Spokojna, piękna okolica, zafundowała nam problem z dojazdem na inwestycje - nowe budownictwo i brak utwardzonych dróg, jednak udało nam się wyjść z opresji i wykonać posadzkę w sposób oczekiwany przez inwestora.
Dzięki powyższej inwestycji niestraszne są nam przeszkody. Z każdą, kolejną realizacją jesteśmy coraz bardziej doświadczeni i otwarci na rozwiązywanie wszelkich problemów.Gdynia - stropodach

Na inwestycji w Gdyni wylaliśmy pianobeton na stropodachu. Pianobeton, dzięki swoim właściwościom (niska masa własna, dobra izolacyjność termiczna i akustyczna oraz ognioodporność materiału), doskonale sprawdza się jako warstwa izolacji posadzek, a także tarasów, płaskich stropodachów.
W ramach przygotowania zajęliśmy się wykonaniem izolacji przeciwwilgociowej.Gdynia - domek jednorodzinny

Na inwestycji w Gdyni wylaliśmy pianobeton na drewnianym stropie. Inwestor zdecydował się na powyższe rozwiązanie, ponieważ pianobeton znajduje zastosowanie jako warstwa wypełniająco-izolacyjna do stosowania podczas rekonstrukcji i remontów (np. drewniane konstrukcje stropów).
W ramach przygotowania zajęliśmy się wykonaniem izolacji przeciwwilgociowej.

Login form