PCP Budowa

Czym się zajmujemy

Skupiamy uwagę na dostarczaniu rozwiązań poszukiwanych przez Klientów, oczekujących najwyższej jakości i trwałości posadzek, o najlepszych parametrach eksploatacyjnych. W codziennej pracy wykorzystujemy sprawdzone materiały i mieszanki, które gwarantują naszym realizacjom trwałość i przede wszystkim odporność względem oddziaływania wielu zróżnicowanych czynników. Stosujemy pianobeton, jak również styrobeton, dzięki któremu zamulanie rur odbywa się zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakiej dokładności na każdym etapie realizacji wymaga wylewka samopoziomująca. Również prace o innym charakterze muszą być przeprowadzone w odpowiedniej kolejności. Powinny też zachowywać bezapelacyjną dbałość o estetyczne wykończenie zlecenia. Uwzględniając oczekiwania naszych Klientów staraliśmy się w żaden sposób nie ograniczać naszej oferty usługowej. Od samego początku zadbaliśmy o to, aby usługi PCP Budownictwo obejmowały cały zakres wykorzystania styrobetonu lub pianobetonu.

Obecnie przeprowadzamy m.in.:

  • - kompleksowe wykonawstwo posadzek oraz zamulanie rur;
  • - pełne przygotowanie podłoża do dalszych prac – m.in. wylewki;
  • - założenie izolacji (przy wykorzystaniu specjalnej folii o właściwościach hydroizolacyjnych);
  • - zacieranie, które pozwala m.in. na równomierne rozprowadzenie jastrychu;
  • - szlifowanie nawierzchni, dzięki któremu posadzki zyskują wyjątkowo atrakcyjny wygląd.

Jesteśmy przygotowani do przeprowadzania wszechstronnych prac o zróżnicowanym stopniu trudności. Mamy doświadczenie w wykonywaniu wylewek samopoziomujących w pomieszczeniach wymagających uwzględnienia różnicy poziomu. Bardzo często współpracujemy nie tylko z indywidualnymi Inwestorami, ale również z deweloperami bądź firmami budowlanymi. Ze względu na konieczność dostarczenia na miejsce inwestycji profesjonalnego sprzętu – działamy przede wszystkim na terenie północnej Polski. Jednak pozostajemy także otwarci i chętni do realizacji zleceń dla Klientów z pozostałych obszarów kraju.

Oprócz wyżej wymienionych usług, związanych bezpośrednio z pracami dotyczącymi wykonania posadzki (w tym m.in. wylewki samopoziomującej), realizujemy także prace związane z:

  • - pomiarami wysokościowymi (istotne szczególnie w miejscach, w których występuje różnica poziomów oraz konieczność jej zredukowania);
  • - stabilizacją podłoża.

Oczywiście zakres realizowanych przez nas działań zawsze wynika z charakteru i rozpiętości zlecenia. Pragniemy zapewnić, że do każdego zadania podchodzimy indywidualnie – starannie dobierając najkorzystniejsze dla Inwestora rozwiązania i materiały, gwarantujące bezapelacyjną trwałość posadzki na lata.

Referencje

Wiesław Zacharski - właściciel firmy budowlanej

PCP Budowa jest firmą uczciwą, dokładną, efektywną, z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiada wykwalifikowaną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki niezbędny do realizacji powierzanych zadań.

Rekomendowana firma wykonuje swoją pracę stosując innowacyjne technologie oraz sprzęt, co znacznie podnosi standard, estetykę oraz jakość posadzek.

Mateusz Szymański - współwłaściciel firmy projektowej DiG

Polecając usługi firmy PCP Budowa, mamy pewność, że zostaną one wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, naszą wizją i wyznaczonych harmonogramem terminach.

Firma charakteryzuje się rzetelnością, dobrą organizacją pracy, doświadczeniem oraz czystością wykonania posadzek.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani efektem końcowym wykonanych prac i polecamy tę firmę każdemu, kto ceni jakość oraz uczciwość.

Wyniki dotychczasowej współpracy upoważniają nas do wystawienia wysokiej oceny za całokształt wykonanych prac.

Więcej

Login form