PCP Budowa

Wylewki anhydrytowe - cena, zastosowanie

Agilia Sols A idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe i pompy ciepła, posiada wysoki współczynnik przewodzenia ciepła oraz mniejszy ciężar. Większa elastyczność i wytrzymałość produktu pozwalają na wylanie o 50% cieńszej warstwy nad przewodami grzewczymi całkowicie eliminując problem spękań wylewki.

W szczególny sposób podchodzimy do realizacji zleceń, które dotyczą wykonania podłóg dla budynków mieszkalnych bądź obiektów biznesowych. Wszędzie tam, gdzie oprócz trwałości liczy się również estetyka, znaczenie ma każda decyzja inwestora – również ta, która dotyczy wyboru konkretnej metody wykończenia. Naszym Klientom polecamy wylewki anhydrytowe. Cena takiego rozwiązania nie odbiega od ceny tradycyjnych wylewek. Warto jednak zwrócić uwagę na korzyści, które czekają na Inwestorów decydujących się wykorzystać potencjał takich właśnie nawierzchni. Dlatego też poniżej przedstawiamy Państwu najistotniejsze z zalet, którymi wyróżniają się posadzki anhydrytowe.

 1. Wylewki samopoziomujące podstawą estetycznej i trwałej podłogi
 2. Odpowiednio wybrany materiał, to jedno. Natomiast zupełnie inną kwestią jest prawidłowe, zachowujące zgodność z zasadami sztuki budowlanej, przeprowadzenie prac. Dzięki profesjonalizmowi, który nas wyróżnia, jesteśmy w stanie podjąć się wykonania wylewki anhydrytowej bez względu na metraż powierzchni. Nieprawidłowości na którymkolwiek z etapów prac mogą skutkować takimi konsekwencjami, jak np. nierówności czy spękania. My natomiast opieramy nasze działanie na sprawdzonych metodach. Bazujemy także na materiałach, których wysokiej jakości jesteśmy całkowicie pewni. Jednym z nich jest Agilia Sols A. To mieszanka, która charakteryzuje się wysokim współczynnikiem przewodnictwa cieplnego, w związku z czym może być w sposób efektywny wykorzystywana do wykończenia ogrzewania podłogowego. Charakteryzuje się także mniejszym ciężarem – z powodzeniem może więc być stosowana w przypadku prac przeprowadzanych w budynkach kondygnacyjnych.

 3. Cena nowoczesnej podłogi anhydrytowej
 4. Będąc specjalistami w naszej branży doskonale wiemy, że Inwestorów interesuje nie tylko specyfikacja techniczna naszych produktów, ale również ich cena. I tutaj czeka na Państwa kolejne miłe zaskoczenie, bowiem Agilia Sols A jest materiałem, który charakteryzuje się większą niż większość produktów elastycznością (przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wytrzymałości). Dzięki temu inwestorzy mogą zdecydować się na wylanie o 50% cieńszej warstwy nad przewodami grzewczymi, nie obawiając się jednocześnie powstawania spękań lub też innych uszkodzeń posadzki. Oznacza to również znacznie efektywniejsze pokrycie powierzchni, co w szczególny sposób odczują Inwestorzy decydujący się na wylewkę anhydrytową w pomieszczeniach o dużym metrażu.

 5. Kilka podstawowych zalet związanych ze specyfika materiału
 6. Wylewki samopoziomujące, jak już wcześniej wspomnieliśmy, wykonujemy korzystając z Agilia Sols A. Pragniemy jednak w szczególny sposób podkreślić korzyści wynikające z zastosowania tego właśnie materiału:

  1. estetyczna i gładka powierzchnia
  2. Płynna i jednorodna postać wylewki anhydrytowej pozwala na rozprowadzenie po nawierzchni podłogi masy o spójnej konsystencji. Co więcej – jej konsystencja znacznie ułatwia uzyskanie gładkiej powierzchni. Dzięki takiej postaci możemy wykorzystać właściwości samopoziomujące. Czy ma to znaczenie dla charakteru i tempa przeprowadzanych prac? Oczywiście! I to ogromne! Przede wszystkim skraca to czas realizacji – przy zachowaniu tradycyjnych metod niezbędne byłoby poziomowanie powierzchni, jej bardzo precyzyjne wyrównywanie. To zaś wiąże się w logiczny sposób z dodatkowymi kosztami – kolejne prace wymagają przecież nakładów finansowych. Natomiast posadzka anhydrytowa pozwala tego uniknąć.

  3. szybka inwestycja
  4. Wspomnieliśmy już wcześniej o krótkim czasie realizacji. Wątek ten wart jest jednak bardziej szczegółowego spojrzenia. Czas realizacji wylewki ma bowiem związek z kilkoma kwestiami. Wśród nich wymienić należy: - brak konieczności dokładnego poziomowania (właściwości samopoziomujące); - krótki czas schnięcia i sztywnienia; - brak konieczności zachowania tzw. okresu pielęgnacji (posadzki cementowe po wylaniu muszą zostać przykryte specjalną folią, która powstrzymuje zbyt szybkie odparowywanie wody).

Na koniec podkreślimy jeszcze, że posadzki anhydrytowe wykonujemy w sposób kompleksowy. W ramach oferowanej usługi zajmujemy się:

 • - Układaniem hydroizolacji (folia)
 • - Układaniem termoizolacji (płyty styropianowe)
 • - Układaniem dylatacji pionowej (taśma dylatacyjna)
 • - Układaniem niwelatorów w celu zmierzenia wymaganej grubości wylewki
 • - Wylaniem masy anhydrytowej Agilia Sols A
 • - Sztangowaniem posadzki


PCP Budowa - autoryzowany wykonawca Lafarge

Galeria

Referencje

Wiesław Zacharski - właściciel firmy budowlanej

PCP Budowa jest firmą uczciwą, dokładną, efektywną, z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiada wykwalifikowaną kadrę oraz potencjał techniczny i ludzki niezbędny do realizacji powierzanych zadań.

Rekomendowana firma wykonuje swoją pracę stosując innowacyjne technologie oraz sprzęt, co znacznie podnosi standard, estetykę oraz jakość posadzek.

Mateusz Szymański - współwłaściciel firmy projektowej DiG

Polecając usługi firmy PCP Budowa, mamy pewność, że zostaną one wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, naszą wizją i wyznaczonych harmonogramem terminach.

Firma charakteryzuje się rzetelnością, dobrą organizacją pracy, doświadczeniem oraz czystością wykonania posadzek.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani efektem końcowym wykonanych prac i polecamy tę firmę każdemu, kto ceni jakość oraz uczciwość.

Wyniki dotychczasowej współpracy upoważniają nas do wystawienia wysokiej oceny za całokształt wykonanych prac.

Więcej

Login form